Pensjonat pod Kotelnicą, Białka Tatrzańska
Wiosna w górach
From
To

Wiosna w górach

17 Mar 2022

Przywitaj wiosnę w górach. Wielkimi krokami zbliża się wiosna, której wszyscy już potrzebujemy. Miejmy nadzieję, że przyniesie same dobre wiadomości. Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety wiosenne, dzięki którym doładujecie baterie w pięknych, górskich okolicznościach pogody. 

Wiosna w Białce Tatrzańskiej noclegi

Rozkwitające kwiaty, budząca się do życia przyroda i komfortowe warunki noclegowe sprawią, że nasi Goście spędzą u nas niezapomniane chwile. Jeżeli dołożymy do tego pyszne przysmaki z naszej oryginalnej kuchni oraz błogie chwile relaksu w naszej strefie Wellness & SPA – udany wypoczynek gwarantowany. Ponadto zarówno dla naszych większych oraz mniejszych Gości przygotowaliśmy strefę relaksu, gdzie mamy dla Was wiele czasoumilaczy w postaci książek, gier planszowych. Ponadto dla dzieci przygotowaliśmy zupełnie nową salę zabaw! 

Terma Bania Białka Tatrzańska 

Dla bardziej aktywnych Gości proponujemy skorzystanie z atrakcji jakie zapewniają Termy Bania w Białce Tatrzańskiej. Specjalnie dla Klientów hotelu „Pod Kotelnicą” przygotowaliśmy kupon uprawniający do 10% zniżki na wejście do Term. Wiosna w górach zachęca także do wycieczek rowerowych. Zachęcamy do skorzystania z malowniczej trasy Velo Czorsztyn, która prowadzi wokół Jeziora Czorsztyńskiego. 

Białka Tatrzańska noclegi 

Sezon zimowy dobiega końca, dlatego przyjedź do hotelu „Pod Kotelnicą” i naładuj baterie w sercu Podhala, zaciągnij się krystalicznym, górskim powietrzem i podążaj w stronę słońca! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Wirtualny spacer
See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close