Pensjonat pod Kotelnicą, Białka Tatrzańska
Frühling im Gebirge
Ankunft
Abfahrt

Frühling im Gebirge

17 Mar 2022

Przywitaj wiosnę w górach. Wielkimi krokami zbliża się wiosna, której wszyscy już potrzebujemy. Miejmy nadzieję, że przyniesie same dobre wiadomości. Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy wyjątkowe pakiety wiosenne, dzięki którym doładujecie baterie w pięknych, górskich okolicznościach pogody. 

Wiosna w Białce Tatrzańskiej noclegi

Rozkwitające kwiaty, budząca się do życia przyroda i komfortowe warunki noclegowe sprawią, że nasi Goście spędzą u nas niezapomniane chwile. Jeżeli dołożymy do tego pyszne przysmaki z naszej oryginalnej kuchni oraz błogie chwile relaksu w naszej strefie Wellness & SPA – udany wypoczynek gwarantowany. Ponadto zarówno dla naszych większych oraz mniejszych Gości przygotowaliśmy strefę relaksu, gdzie mamy dla Was wiele czasoumilaczy w postaci książek, gier planszowych. Ponadto dla dzieci przygotowaliśmy zupełnie nową salę zabaw! 

Terma Bania Białka Tatrzańska 

Dla bardziej aktywnych Gości proponujemy skorzystanie z atrakcji jakie zapewniają Termy Bania w Białce Tatrzańskiej. Specjalnie dla Klientów hotelu „Pod Kotelnicą” przygotowaliśmy kupon uprawniający do 10% zniżki na wejście do Term. Wiosna w górach zachęca także do wycieczek rowerowych. Zachęcamy do skorzystania z malowniczej trasy Velo Czorsztyn, która prowadzi wokół Jeziora Czorsztyńskiego. 

Białka Tatrzańska noclegi 

Sezon zimowy dobiega końca, dlatego przyjedź do hotelu „Pod Kotelnicą” i naładuj baterie w sercu Podhala, zaciągnij się krystalicznym, górskim powietrzem i podążaj w stronę słońca! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Wirtualny spacer
siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen