Pensjonat pod Kotelnicą, Białka Tatrzańska
Zaplanuj jesień w Białce Tatrzańskiej OFERTY SPECJALNE
From
To

Zaplanuj jesień w Białce Tatrzańskiej OFERTY SPECJALNE

03 Sep 2021

Jesienny wypoczynek w Białce Tatrzańskiej w Pensjonacie „Pod Kotelnicą”, w samym centrum, z urokliwym widokiem na góry, pyszną kuchnią oraz w naszym Wellnes & SPA to doskonały plan na jesienne miesiące. Skorzystaj z naszych promocji i ciesz się barwami jesieni w górach! Jeżeli szukasz miejsca i pomysłu na jesienny wypoczynek – urlop Pod Kotelnicą okaże się strzałem w dziesiątkę!

Według wielu naszych Gości góry są najpiękniejsze właśnie jesienią. Powoli ta wyjątkowa pora roku zaczyna gościć na górskich szlakach. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa kilka ofert specjalnych na wyjątkowy wypad jesienny. Spieszcie się, bo większość terminów jest już zajęta. Jeśli chcecie odpocząć bez tłumów - wybierzcie pobyt w tygodniu. Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy dwa pakiety Jesienny weekend Pod Kotelnicą oraz Pakiet Jesienna Promocja. Oferty specjalne obejmują noclegi w komfortowych, wyposażonych pokojach i apartamentach, pyszne, obfite śniadania oraz codzienne OPEN SPA (jacuzzi, sauna fińska, łaźnia rzymska, słoneczna łączka). Dzieci do 3 roku życia spędzają u nas niezapomniane chwile GRATIS.

Złap oddech w górach, ciesz się jesienią w magicznych okolicznościach przyrody! Zaplanuj z sami swój pobyt w górach! Nie wahaj się ani chwili i już dziś zarezerwuj jesienny wypoczynek w Białce Tatrzańskiej.

 

Wirtualny spacer
See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close