Pensjonat pod Kotelnicą, Białka Tatrzańska
 Hotel blisko wyciągu? Pensjonat Pod Kotelnica zaprasza!
From
To

Hotel blisko wyciągu? Pensjonat Pod Kotelnica zaprasza!

12 Sep 2022

Pensjonat Pod Kotelnicą to doskonała lokalizacja i baza wypadowa do szusowania po ośnieżonych stokach. Hotel znajduje się tuż przy ośrodku narciarskim Kotelnica Białczańska. Wystarczy tylko wyjść z Hotelu – nowoczesny ośrodek znajduje się praktycznie na wyciągnięcie ręki. W okolicy znajduje się również wiele innych stoków z trasami dla narciarzy o różnym stopniu zaawansowania i nowoczesną infrastrukturą.

Malowniczo położona Białka Tatrzańska jest miejscem idealnym do uprawiania narciarstwa i sportów zimowych jak skitouring czy narciarstwo biegowe. Ferie w Białce Tatrzańskiej położonej w sercu Podhala, w Pensjonacie Pod Kotelnica, który znajduje się w centrum Białki Tatrzańskiej, a jednocześnie jest skryty wśród malowniczych widoków to idealny pomysł na spędzenie niezapomnianego czasu. 

Z myślą o najmłodszych w Białce Tatrzańskiej funkcjonują szkółki i przedszkola narciarskie, gdzie dzieci uczą się stawiać pierwsze kroki na nartach. Instruktorzy zajmą się najmłodszymi, a rodzice mogą w tym czasie poszusować po stokach. Dzieci w hotelu Pod Kotelnica na nasi najważniejsi goście! Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy magiczną i pełną atrakcji salę zabaw. W wybranych terminach oferujemy również profesjonalnego animatora. 

Ferie zimowe w górach

W sezonie zimowym narciarze bardzo chętnie wybierają Pensjonat Pod Kotelnica, mamy do dyspozycji komfortowe, przestronne pokoje i apartamenty. Z myślą o narciarzach w hotelu funkcjonuje narciarnia. A po aktywnie spędzonym dniu na stoku zapraszamy do naszej kuchni, gdzie czeka na Państwa pyszna, obfita kuchnia z regionalnymi góralskimi przysmakami. Niezapomniane ferie w górach dopełnią atrakcje w Hotelu, które dostarczą fantastycznych wrażeń i pozwolą się zrelaksować, przez co wyjazd będzie niesamowicie udany! Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty SPA & Wellness

Hotel blisko stoku narciarskiego

Ferie zimowe to wyjątkowy czas w roku, który warto wykorzystać na wspólne aktywności z rodziną i przyjaciółmi. Jeżeli zastanawiacie się gdzie wybrać się na ferie blisko stoku – Pensjonat Pod Kotelnica to najlepszy wybór! 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pakietem first minute ferie zimowe w Białce Tatrzańskiej i rezerwowania miejsc w hotelu Pod Kotelnica – wczesna rezerwacja daje gwarancję pewnego miejsca ????   

 

 

 

Wirtualny spacer
See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close