Pensjonat pod Kotelnicą, Białka Tatrzańska
Terma Bania – z nami jeszcze taniej!
From
To

Terma Bania – z nami jeszcze taniej!

03 Jul 2021

Specjalnie dla Gości hotelu „Pod Kotelnicą” przygotowaliśmy wyjątkową zniżkę. Goście odwiedzający nasz hotel, oprócz wielu atrakcji, mogą skorzystać ze specjalnego zniżkowego rabatu zapewniającego wejście do kompleksu Terma Bania. Specjalny bilet z rabatem możecie nabyć w naszej recepcji.

Terma Bania specjalny rabat dla naszych Gości

Sezon wakacyjny w pełni – wielu z nas nie wyobraża sobie wakacji bez orzeźwiających kąpieli i szalonych zabaw na wodnych placach zabaw dla dzieci. Wszak Terma Bania została stworzona przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Wiele atrakcji i zabaw znajdą tu właśnie rodziny z dziećmi. Ale to nie wszystko – na Gości czeka również nowa, rozbudowana Strefa Relaksu, sauny oraz strefy SPA.

Terma Bania zniżka

Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości, postanowiliśmy każdemu kto wybierze nocleg w hotelu „Pod Kotelnicą” wręczyć rabat zniżkowy uprawniający do 5% zniżki od biletu standardowego. Co więcej Goście posiadający nasz kupon mogą wejść na baseny w Terma Bania nie czekając w długich kolejkach.

Białka Tatrzańska noclegi

Szukając noclegu w górach, wybierz hotel „Pod Kotelnicą”. Dla naszych Gości przygotowaliśmy oferty specjalne wakacyjne i nie tylko. „Pod Kotelnicą” to luksusowy hotel ze strefą Wellness & SPA, to doskonałe miejsce dla wszystkich szukających wypoczynku w górach. Okolice Białki Tatrzańskiej urzekają swoim pięknem, bliskością gór i natury. Sielskie widoki, wspaniały górski klimat idealnie zachęcają, by spędzić tu wymarzony urlop. Zapewniamy mnóstwo sposobów na spędzenie wolnego czasu, urlopu, wakacji zarówno w hotelu jak i okolicy.

Wirtualny spacer
See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close