Pensjonat pod Kotelnicą, Białka Tatrzańska
Pensjonat Pod Kotelnicą zaprasza wycieczki szkolne
Ankunft
Abfahrt

Pensjonat Pod Kotelnicą zaprasza wycieczki szkolne

13 Jul 2022

Zlokalizowany w samym centrum Białki Tatrzańskiej, w pobliżu Term Bania i przy stoku Kotelnica, pensjonat Pod Kotelnica, poszerza ofertę i zapewnia idealną bazą noclegową dla szkolnych wycieczek zwiedzających Białkę Tatrzańską i Podhale. 

Wycieczki dla szkół Białka Tatrzańska 

Warto skorzystać z programu „Poznaj Polskę” i zorganizować wycieczkę szkolną w Pensjonacie Pod Kotelnicą. Jesteśmy doskonałą bazę noclegową do poznawania regionu Tatr i Podhala. Wyróżnia nas doskonała lokalizacja – co jest ogromnym atutem. Hotel znajduje się w centrum Białki Tatrzańskiej, ale w cichej i spokojnej okolicy, z dala od drogi głównej, otoczony zielenią. To, co z pewnością przyciąga zorganizowane grupy to duży teren rekreacyjny wokół hotelu. Dzieci i młodzież szkolna mogą dowoli korzystać z boiska trawiastego (największego w okolicy) do piłki nożnej, siatkowej i badmintona. Dla autokarów zapewniamy duży, przestronny parking – oczywiście bezpłatny. 

Białka Tatrzańska atrakcje 

Odwiedzając Białkę Tatrzańską nie sposób nie zawitać do największego na Podhalu Aquaparku Term Bania. Pensjonat Pod Kotelnica znajduje się zaledwie 200 metrów od kompleksu basenów i atrakcji wodnych. Dzieci i młodzież szkolna z powodzeniem mogą skorzystać z wyciągów ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska, od stoku dzieli nas zaledwie 2 minutowy spacer. Niewątpliwym atutem naszego hotelu jest nowo wyremontowany i doposażony Małpi Gaj, z którego dzieci uwielbiają korzystać (nie tylko w razie niepogody). U nas każde dziecko jest wyjątkowym Gościem. Region Podhala jest atrakcyjny dla dzieci w wieku szkolnym. Zwiedzanie polecamy rozpocząć od najpopularniejszych atrakcji regionu – a wśród nich Muzeum Oscypka w Zakopanem, Wielka Krokiew oraz Spływ Dunajcem. 

Podhale wycieczki dla szkół 

Pensjonat Pod Kotelnicą znajduje się 20 km od Zakopanego, 15 km od Nowego Targu, 40 km od Szczawnicy, 94 km od Krakowa. Jest doskonałą bazą wypadową do odwiedzania urokliwego regionu Tatr i Podhala. Z myślą o małych smakoszach przygotowaliśmy pyszne, królewskie śniadania na słodko i na słono. Oferujemy również pyszne obiadokolacje z deserami domowej roboty i kolacje. Specjalnie z myślą o naszych szkolnych Gościach przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową. 

Białka Tatrzańska noclegi 

Specjalnie dla wycieczek szkolnych przygotowaliśmy baaaardzo konkurencyjną ofertę cenową na Podhalu. Od 105 zł./dobę/osobę/opcja BB zamiast 175 zł. Cena zawiera nocleg w komfortowym pokoju z nielimitowanym dostępem do Internetu, pyszne obfite śniadania, serwowane obiadokolacje w godzinach 16.00 -18.00 (tylko w opcji HB). Nasi Goście będą mogli również w tej cenie skorzystać codziennie z OPEN SPA, w którym znajdują się jacuzzi, sauna fińska, łaźnia rzymska, słoneczna łączka. Strefa SPA&Wellness dostępna jest w godzinach od 17.00 do 20.00. Cena zawiera również parking i podatek VAT. Prawda, że to atrakcyjna oferta? Zapraszamy do Pensjonatu Pod Kotelnica. 

>> Zobacz szczegóły oferty wycieczek dla szkół <<

 

Wirtualny spacer
siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen