Pensjonat pod Kotelnicą, Białka Tatrzańska
 Hotel blisko wyciągu? Pensjonat Pod Kotelnica zaprasza!
Ankunft
Abfahrt

Hotel blisko wyciągu? Pensjonat Pod Kotelnica zaprasza!

12 Sep 2022

Pensjonat Pod Kotelnicą to doskonała lokalizacja i baza wypadowa do szusowania po ośnieżonych stokach. Hotel znajduje się tuż przy ośrodku narciarskim Kotelnica Białczańska. Wystarczy tylko wyjść z Hotelu – nowoczesny ośrodek znajduje się praktycznie na wyciągnięcie ręki. W okolicy znajduje się również wiele innych stoków z trasami dla narciarzy o różnym stopniu zaawansowania i nowoczesną infrastrukturą.

Malowniczo położona Białka Tatrzańska jest miejscem idealnym do uprawiania narciarstwa i sportów zimowych jak skitouring czy narciarstwo biegowe. Ferie w Białce Tatrzańskiej położonej w sercu Podhala, w Pensjonacie Pod Kotelnica, który znajduje się w centrum Białki Tatrzańskiej, a jednocześnie jest skryty wśród malowniczych widoków to idealny pomysł na spędzenie niezapomnianego czasu. 

Z myślą o najmłodszych w Białce Tatrzańskiej funkcjonują szkółki i przedszkola narciarskie, gdzie dzieci uczą się stawiać pierwsze kroki na nartach. Instruktorzy zajmą się najmłodszymi, a rodzice mogą w tym czasie poszusować po stokach. Dzieci w hotelu Pod Kotelnica na nasi najważniejsi goście! Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy magiczną i pełną atrakcji salę zabaw. W wybranych terminach oferujemy również profesjonalnego animatora. 

Ferie zimowe w górach

W sezonie zimowym narciarze bardzo chętnie wybierają Pensjonat Pod Kotelnica, mamy do dyspozycji komfortowe, przestronne pokoje i apartamenty. Z myślą o narciarzach w hotelu funkcjonuje narciarnia. A po aktywnie spędzonym dniu na stoku zapraszamy do naszej kuchni, gdzie czeka na Państwa pyszna, obfita kuchnia z regionalnymi góralskimi przysmakami. Niezapomniane ferie w górach dopełnią atrakcje w Hotelu, które dostarczą fantastycznych wrażeń i pozwolą się zrelaksować, przez co wyjazd będzie niesamowicie udany! Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty SPA & Wellness

Hotel blisko stoku narciarskiego

Ferie zimowe to wyjątkowy czas w roku, który warto wykorzystać na wspólne aktywności z rodziną i przyjaciółmi. Jeżeli zastanawiacie się gdzie wybrać się na ferie blisko stoku – Pensjonat Pod Kotelnica to najlepszy wybór! 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pakietem first minute ferie zimowe w Białce Tatrzańskiej i rezerwowania miejsc w hotelu Pod Kotelnica – wczesna rezerwacja daje gwarancję pewnego miejsca ????   

 

 

 

Wirtualny spacer
siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen