Pensjonat pod Kotelnicą, Białka Tatrzańska
Zaplanuj jesień w Białce Tatrzańskiej OFERTY SPECJALNE
Ankunft
Abfahrt

Zaplanuj jesień w Białce Tatrzańskiej OFERTY SPECJALNE

03 Sep 2021

Jesienny wypoczynek w Białce Tatrzańskiej w Pensjonacie „Pod Kotelnicą”, w samym centrum, z urokliwym widokiem na góry, pyszną kuchnią oraz w naszym Wellnes & SPA to doskonały plan na jesienne miesiące. Skorzystaj z naszych promocji i ciesz się barwami jesieni w górach! Jeżeli szukasz miejsca i pomysłu na jesienny wypoczynek – urlop Pod Kotelnicą okaże się strzałem w dziesiątkę!

Według wielu naszych Gości góry są najpiękniejsze właśnie jesienią. Powoli ta wyjątkowa pora roku zaczyna gościć na górskich szlakach. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa kilka ofert specjalnych na wyjątkowy wypad jesienny. Spieszcie się, bo większość terminów jest już zajęta. Jeśli chcecie odpocząć bez tłumów - wybierzcie pobyt w tygodniu. Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy dwa pakiety Jesienny weekend Pod Kotelnicą oraz Pakiet Jesienna Promocja. Oferty specjalne obejmują noclegi w komfortowych, wyposażonych pokojach i apartamentach, pyszne, obfite śniadania oraz codzienne OPEN SPA (jacuzzi, sauna fińska, łaźnia rzymska, słoneczna łączka). Dzieci do 3 roku życia spędzają u nas niezapomniane chwile GRATIS.

Złap oddech w górach, ciesz się jesienią w magicznych okolicznościach przyrody! Zaplanuj z sami swój pobyt w górach! Nie wahaj się ani chwili i już dziś zarezerwuj jesienny wypoczynek w Białce Tatrzańskiej.

 

Wirtualny spacer
siehe auf der Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen