Newsletter:

Podaruj Prezent Wydarzenia

Wellness

Coraz więcej osób nie wyobraża sobie dobrego wypoczynku podczas letnich i zimowych wakacji bez zabiegów relaksacyjnych. Prawdziwy body detox podczas gorących miesięcy oraz rozgrzewające zabiegi w strefie Wellness & SPA w górach przyniosą głęboki relaks i zapewniają zdrowie na długi czas! Skorzystaj z ofert specjalnych – odpocznij od pracy i zgiełku miasta uciekając na Podhale. Poznaj prawdziwe znaczenie słowa wellness.

Jeśli podczas wypoczynku chcesz się poczuć wyjątkowo, skorzystaj z indywidualnie prowadzonych zabiegów Wellness w pensjonacie Pod Kotelnicą. Wellness to dobre samopoczucie, to filozofia, która łączy w harmonii równowagę między ciałem a duchem. Zaznaj atmosfery błogostanu wśród dziewiczej przyrody Podhala - skorzystaj z relaksacyjnych zabiegów w bogato wyposażonej strefie Wellness w hotelu Pod Kotelnicą w Białce Tatrzańskiej.

Zabiegi spod znaku Wellness to dla Ciebie zupełna nowość? A może to nie pierwszy raz, gdy jesteś gościem strefy Wellness? Zapraszamy Ciebie do naszego zaplecza Wellness & SPA w Białce, którego wnętrze oddaje styl góralskiego domostwa. Choć na każdym kroku nawiązujemy do tradycji, nasze centrum Wellness na Podhalu zostało nowocześnie wyposażone. Pracujemy na wysokiej klasy kosmetykach pochodzenia morskiego i naturalnego, korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu kosmetologicznego. Doświadczony personel białczańskiego Wellness & SPA oraz wspaniałe otoczenie strefy dobrego samopoczucia zapewni doświadczenie głębokiego relaksu.

Zaufaj wykształconym specjalistom naszego centrum, skorzystaj z oferty indywidualnej lub pakietów Wellness. Białka Tatrzańska oraz okoliczne masywy górskie, stoki narciarskie i kultowe miejscowości zachęcają do spacerów, wysiłku fizycznego na nartach, wędrówki wysokogórskiej. Odzyskaj siły witalne w towarzystwie przyrody - zregeneruj siły w centrum Wellness & SPA w hotelu pod Kotelnicą.

pogoda

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ul. Środkowa 207a
34-405 Białka Tatrzańska, Polska
Tel.:+ 48 18 265 44 77
kontakt@podkotelnica.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij