Newsletter:

Podaruj Prezent Wydarzenia

Konferencje

Jakie jest najlepsze miejsce na konferencję? Jeśli chcesz, by klienci, partnerzy lub współpracownicy mieli dobre wspomnienia, wybierz na konferencję piękne miejsce oraz ośrodek o doskonałym zapleczu i reputacji! Pod Kotelnicą to hotel w Białce Tatrzańskiej, ośrodek wypoczynkowy, spa w górach, ale także znakomite miejsce zaprojektowane z myślą o potrzebach firm. Klientom biznesowym zapewniamy w okresie od 28 marca do 19 grudnia 118 miejsc noclegowych oraz 2 sale konferencyjne. Białka Tatrzańska to idealny klimat do konferencji! Polecamy się od lat i od lat spełniamy Wasze oczekiwania!

Nasi Goście otrzymują do dyspozycji 2 nowocześnie wyposażone sale konferencyjne - salę A zapewniającą 98 miejsc w układzie teatralnym (58 osób przy stołach) oraz salę B - dla 48 osób w układzie teatralnym (22 osób przy stołach). Zorganizujemy konferencję, seminarium lub szkolenie stosownie do twoich potrzeb! Twoi goście skorzystają z bezpłatnego parkingu przy obiekcie monitorowanym, w przerwach spotkania oferujemy serwis kawowy - to jednak nie koniec atrakcji, z jakich mogą skorzystać nasi goście!

Hotel Pod Kotelnicą to najnowocześniejszy ośrodek wypoczynkowy na Podhalu. Zapraszamy do części Wellness na masaże i zabiegi. Niezapomniany wypoczynek gwarantuje prawdziwa łaźnia rzymska i sauna fińska. Najsmaczniejsze dania kuchni polskiej i europejskiej serwuje nasza restauracja, a wieczorem zapraszamy do drink baru.

Wiemy, co jest najważniejsze podczas udanej konferencji. Doskonałe zaplecze techniczne (sale są wyposażone w rzutnik multimedialny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz nagłośnienie), wysoki standard pokoi, dobra kuchnia oraz otoczenie przyrody, które znakomicie nastraja i sprawia, że twoja konferencja będzie niezapomniana. Służmy profesjonalnymi warunkami i wieloletnim doświadczeniem!

pogoda

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ul. Środkowa 207a
34-405 Białka Tatrzańska, Polska
Tel.:+ 48 18 265 44 77
kontakt@podkotelnica.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij