Newsletter:

Podaruj Prezent Wydarzenia

Fizjoterapia

Poszukujesz relaksu, czy regeneracji ciała zmęczonego podczas białego szaleństwa? Interesuje cię relaksacyjny masaż czy terapia dolegliwości bólowych? Wyjeżdżając na wakacje w Tatry do Białki Tatrzańskiej miej pewność, że na miejscu - w pensjonacie pod Kotelnicą działa zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów rehabilitacji, którzy znajdują się na miejscu, w miejscowości Białka. Fizjoterapia w naszym pensjonacie obejmuje profesjonalne zabiegi dla sportowców oraz zabiegi relaksacyjne.

Nasi specjaliści oferują masaż o różnych cechach i efektach. Zamów masaż klasyczny, który pozwala rozluźnić napięte mięśnie, masaż relaksacyjny - którego efektem jest usunięcie skutków stresu. Dla narciarzy polecamy profesjonalny masaż sportowy, natomiast jako zabieg upiększający - antycellulitowy masaż bańką chińską oraz wyszczuplający drenaż limfatyczny. Skorzystaj z pomocy doświadczonych fizjoterapeutów - absolwentów krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

Wakacje to doskonały czas aby zadbać o swoje zdrowie oraz o odprężenie ciała. Skorzystaj z usług profesjonalnych fizjoterapeutów doświadczonych w terapii sportowej oraz w wykonywaniu zabiegów relaksacyjnych. Nie zapomnij o atrakcjach strefy Wellness & SPA hotelu pod Kotelnicą! Zapraszamy do suchej sauny fińskiej, parowej łaźni rzymskiej, ale także na słoneczną łączkę - miejsce, w którym zaznasz kojącego i delikatnego działania światła. Wrócisz z gór z piękną i zdrową opalenizną oraz ciałem rozpieszczonym relaksacyjnym zabiegom.

Czy wiesz, dlaczego tak ważna w hotelu Pod Kotelnicą jest fizjoterapia? Ponieważ nasz pensjonat znajduje się zaledwie 100 metrów od ośrodka narciarskiego Kotelnica oraz 200 metrów od kompleksu basenów geotermalnych. Możesz korzystać z dobrodziejstw lokalnych atrakcji pamiętając o tym, że na miejscu czeka na ciebie zespół znakomitych fizjoterapeutów.

pogoda

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ul. Środkowa 207a
34-405 Białka Tatrzańska, Polska
Tel.:+ 48 18 265 44 77
kontakt@podkotelnica.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij