Newsletter:

Podaruj Prezent Wydarzenia

Hotel

Charakter pensjonatu Pod Kotelnicą w Białce Tatrzańskiej ściśle koresponduje z tradycją podhalańskiej okolicy. Tutejsza gościnność w połączeniu z nowoczesnością i pełną gamą atrakcji, które prawdziwie uprzyjemniają wypoczynek. Pensjonat*** zaprasza miłośników polskich gór przez cały rok oddając do Państwa dyspozycji 47 bogato wyposażonych pokoi oraz oferując znakomitą obsługę w restauracji i prawdziwy relaks w naszej strefie wellness & SPA. To najlepszy wybór dla firm i znakomite miejsce dla całej rodziny!

U podnóży Tatr, niedaleko Bukowiny Tatrzańskiej i Zakopanego, znajduje się ośrodek narciarski, który w ostatnich latach otrzymał miano najlepszego ośrodka w Polsce - Białka Tatrzańska. Hotel "Pod Kotelnicą", który jest usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie stoku narciarskiego Kotelnica Białczańska to z kolei prawdziwy raj dla narciarzy zimą oraz znakomite miejsce do spędzenia rodzinnego urlopu zdala od hałasu i "wielkomiejskiego sezonowego ruchu" stolicy Tatr.

Pensjonatu Pod Kotelnicą to miejsce, w którym każdy może spędzić beztroski czas udanego wypoczynku. Po pierwsze, uśmiechnij się, jesteś w Tatrach, w uroczej miejscowości otoczonej pięknymi górami i kojącą zielenią. Taka jest Białka Tatrzańska. Pensjonat znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie jednych z ciekawszych atrakcji Podhala.

Pensjonat Pod Kotelnicą jest oddalony o 100 metrów od nowoczesnego ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska. To prawdopodobnie najlepsza w całej Polsce lokalizacja dla zapalonych narciarzy. Kolejną atrakcją "po sąsiedzku" jest bez wątpienia kompleks basenów geotermalnych Terma Bania. Pensjonat jest oddalony o 200 metrów od atrakcji Aquaparku.

pogoda

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ul. Środkowa 207a
34-405 Białka Tatrzańska, Polska
Tel.:+ 48 18 265 44 77
kontakt@podkotelnica.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij