Newsletter:

Podaruj Prezent Wydarzenia

Narty

Ostatnimi czasy Białka Tatrzańska wyrosła na doceniany za nowoczesną infrastrukturę ośrodek dla narciarzy. Wszystko dzięki rozwojowi ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska. Pensjonat Pod Kotelnicą - jak sama nazwa wskazuje, oferuje w sezonie zimowym pokoje dla narciarzy. Miłośnicy białego szaleństwa mogą skorzystać u nas z wielu korzyści i udogodnień.

Wśród wspomnianych korzyści - na pierwszym miejscu należy wspomnieć o bliskości ośrodka Kotelnica. Hotel rzeczywiście znajduje się "Pod Kotelnicą", dokładnie 100 metrów od nowoczesnego i docenionego przez internautów w plebiscycie sezonu 2011/2012 ośrodka narciarskiego. Nasz charakterystyczny, nawiązujący do stylu podhalańskiego pensjonat oferuje aż 47 pokoi dla zapalonych miłośników narciarstwa. Od nas nie musisz jeździć na narty - z hotelu możesz po prostu wyskoczyć na stok "z buta". Każdy pokój osiada osobną zamykaną szafkę na sprzęt narciarski z nadmuchem ciepłedo powietrza do butów.

Dlaczego jeszcze jadąc na narty warto wybrać hotel Pod Kotelnicą? Narty to piękny, niezwykle wciągający ale i wymagający sport. Po całym dniu ciałego szaleństwa najlepszym sposobem na regenerację organizmu jest odnowa w naszym studiu wellness. Zziębniętym po całym dniu na stoku oferujemy saunę fińską i łaźnię rzymską, na bolące mięśnie proponujemy odprężający masaż i zabiegi w hotelowym SPA. O takim miejscu marzy każdy sportowiec. Narty w Białce Tatrzańskiej, w hotelu pod Kotelnicą to znakomity wybór dla całej rodziny narciarskich fanatyków.

pogoda

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ul. Środkowa 207a
34-405 Białka Tatrzańska, Polska
Tel.:+ 48 18 265 44 77
kontakt@podkotelnica.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij