Newsletter:

Podaruj Prezent Wydarzenia

Spa

SPA czyli sanitas per aquam, oznacza zdrowie przez wodę. Zabiegi wykorzystujące relaksacyjne, upiększające i lecznicze właściwości wody oferujemy na terenie obiektu. Zaplanuj swój wypoczynek pełen relaksu - zażyj kąpieli w wodach basenów geotermalnych Bania - Białka. Nasze SPA w górach możesz odwiedzić nie wychodząc z pensjonatu. Klienci SPA korzystają z zabiegów relaksacyjnych, odmładzających, pielęgnacyjnych, kosmetycznych, wyszczuplających, ujędrniających. Zapraszamy także na szeroką gamę masaży relaksacyjnych, rehabilitacyjnych, masaże klasyczne i hydromasaże.

W strefie SPA hotelu Pod Kotelnicą znajdą Państwo saunę fińską - jest to popularny wśród ludów ugrofińskich model sauny suchej, o wysokiej temperaturze (85 – 120°C). Sauna fińska w SPA to pomieszczenie ze schodkowato umieszczonymi ławami drewnianymi. Panuje w nim względnie niska wilgotność powietrza.

Goście SPA korzystają również z łaźni rzymskiej, tzw. sauny parowej. Jest to model sauny znany w szczególności w krajach śródziemnomorskich: w pomieszczeniu panuje wysoka wilgotność (dochodząca do 100%) oraz stosunkowo niska temperatura, 40-50°C.

Dla klientów SPA przygotowaliśmy również 8-osobowe jacuzzi, czyli odprężający masaż wodny w wannie z elektronicznym hydromasażem oraz totalny hit - słoneczną łączkę. Oferowana przez hotel Pod Kotelnicą - Białka Słoneczna łączka wykorzystuje technologię zapewniającą naturalny, zdrowy efekt opalania. Delikatna opalenizna na słonecznej łące powstaje na zasadzie pigmentacji natychmiastowej.

pogoda

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ul. Środkowa 207a
34-405 Białka Tatrzańska, Polska
Tel.:+ 48 18 265 44 77
kontakt@podkotelnica.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij