Newsletter:

Podaruj Prezent Wydarzenia

Cennik

Jakie są ceny pokoi w Hotelu Pod Kotelnicą w Białce Tatrzańskiej? Ceny pokoi uzależnione są od sezonu. W standardowym cenniku pokój dwuosobowy (DBL) kosztuje 520 zł za dobę. W pokoju o powierzchni ok. 19 metrów kwadratowych goście mogą korzystać z darmowego internetu, mają własny telewizor LCD oraz niezależną, prywatną łazienkę. Wysoki standard pokoi w najnowszym ośrodku w miejscowości Białka. Pokój trzyosobowy (TRI) to koszt 670 zł. Metraż pokoju trzyosobowego w hotelu Pod Kotelnicą to 29 metrów kwadratowych. W przestronnym wnętrzu znajdzie się miejsce na wygodny wypoczynek przed telewizorem, darmowy dostęp do Internetu oraz - oczywiście - niezależna łazienka.

Pokoje dwu- i trzyosobowe dostępne są również w wersji lux. Oznacza to przede wszystkim - większy metraż, nawet o 10 metrów kwadratowych. Doba w pokoju dwuosobowym DBL Lux o powierzchni 29 m2 kosztuje 580 zł. Z kolei w pokoju trzyosobowym o zwiększonej powierzchni doba kosztuje 820 zł. Istnieje także możliwość wynajęcia pokoju czteroosobowego, także z osobną sypialnią. Koszt doby w takim pokoju w hotelu Pod Kotelnicą wynosi 860 zł. Dzieci w wieku lat 3-10 - dostawka w cenie 180 zł. W cenie pokoju oferujemy nocleg ze śniadaniem, parking, podatek VAT oraz opłatę klimatyczną.

Zapraszamy także do skorzystania z oferty specjalnej! Wśród promocji w sezonie zimowym warto wybrać się na Boże Narodzenie w Tatrach, Sylwester w Białce oraz tydzień zimowego szaleństwa w pakiecie Ale zima! Czy wiesz, że Pensjonat Pod Kotelnicą znajduje się zaledwie 100 metrów od ośrodka narciarskiego? Lokalizacja obiektu to gwarancja 100% atrakcji i 0% nudy.

Dlaczego warto wybrać się do pensjonatu Pod Kotelnicą? Moc atrakcji dla rodzin i dla przyjaciół, wszystko w jednym miejscu. Zorganizujemy Tobie niezapomniany wypoczynek, oferując: odprężające masaże, 8 osobowe jacuzzi, zabiegi kosmetyczne oraz prawdziwą łaźnię rzymską i saunę fińską.

CENNIK STANDARDOWY
  01 STYCZEŃ DO 31 GRUDZIEŃ
TYP POKOJU CENA ZA DOBE
DBL 520 zł
TRI 670 zł
DBL LUX 580 zł
TRI LUX 820 zł
ST4 860 zł
DOSTAWKA DZIECI 3-10 LAT 180 zł

Cena zawiera: nocleg ze śniadaniem, podatek VAT, opłatę klimatyczną

Zastrzega sie prawo do zmiany cen.

pogoda

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ul. Środkowa 207a
34-405 Białka Tatrzańska, Polska
Tel.:+ 48 18 265 44 77
kontakt@podkotelnica.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij