Newsletter:

Podaruj Prezent Wydarzenia

Oferty specjalne

W każdym roku proponujemy naszym klientom oferty specjalne. Są to przygotowane na wyjątkowe okazje pakiety, dzięki którym można w przystępnej cenie zażyć wielu atrakcji naszego hotelu. W pakiecie taniej - nie inaczej jest w tym roku. Jeśli szukasz podpowiedzi na Święta lub polujesz na ofertę promocyjną w sezonie, koniecznie śledź tę stronę i wypatruj nowych pakietów.

Oferty specjalne to także pakiety sezonowe. Zaplanuj urlop na początku roku 2018  nami! W ofercie na zimę mamy 7 dni białego szaleństwa przez dwa miesiące - styczeń i luty. W pakiecie 7 przepysznych śniadań z nutką regionalną, w każdą środę zapraszamy na Posiady Góralskie w Karcmie - poczęstunek ze smakołykami góralskiej kuchni z prawdziwą kapelą góralską.Nie zapomnij skorzystać ze zniżek w ośrodku narciarskim oraz w termach Bania w Białce. Takie rzeczy tylko dla gości z pakietem Białe szaleństwo w górach!

Co rok oferujemy na stronie promocje na Boże Narodzenie oraz Sylwester. Boże Narodzenie na Podhalu to rodzinne Święta pełne śnieżnego puchu. Przyjedź do hotelu Pod Kotelnicą w Białce Tatrzańskiej i spędź niezapomniane spotkanie rodzinne w górach. Goście, którzy wykupią pakiet promocyjny, otrzymują zniżki na atrakcje w ośrodkach w Białce! Dla naszych gości negocjujemy zniżkę do term Bania, wypożyczalni sprzętu zimowego oraz do szkoły narciarskiej. Pięć dni świątecznego urlopu potraktuj jako okazję do prawdziwego wypoczynku wśród białego szaleństwa, relaksacyjnych zabiegów w SPA oraz okazję do obcowania z tradycją góralską na Podhalu.

Sylwester na Podhalu to hasło, które działa na wyobraźnię.Sześć dni z góralską tradycją, smakołykami z Podhala, góralska kapela przygrywa do wieczerzy, a śnieg na dworze jest prawdziwy, nie z waty! Sylwester w Białce Tatrzańskiej to znakomity wybór dla tych, którzy chcą wyszaleć się w ostatnie dni roku, ale także dla tych, którzy chcą pojeździć na nartach lub skorzystać ze słynnych term białczańskich.

pogoda

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ul. Środkowa 207a
34-405 Białka Tatrzańska, Polska
Tel.:+ 48 18 265 44 77
kontakt@podkotelnica.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij