Newsletter:

Podaruj Prezent Wydarzenia

Baseny

Białka Tatrzańska jest miejscem, w którym łączą się dwa style życia, a każdy z nich reprezentuje odmienną filozofię wypoczynku. Narciarze chętnie korzystają z dobrodziejstw hotelowego SPA, a jest to właśnie połączenia stylu aktywnego z relaksem. Białka Tatrzańska zaprasza również w inne miejsce, w którym można zażyć zarówno aktywnego wypoczynku jak i zrelaksować się i "naładować akumulatory" na długi czas. Baseny w Białce Tatrzańskiej to gwarancja dobrej zabawy i relaksu.

Dla amatorów wodnych atrakcji mamy dobrą wiadomość. Pensjonat Pod Kotelnicą w Białce Tatrzańskiej znajduje się zaledwie 200 metrów od nowoczesnego centrum wodnej rozrywki i regeneracji. Z pensjonatu Pod Kotelnicą są tylko pięć minuty do kompleksu wodnego Bania. Jeśli zimą chcesz zrelaksować się po wspaniałej, ale i wyczerpującej jeździe na nartach, koniecznie zakwateruj się w pensjonacie Pod Kotelnicą.

Również w ciepłe miesiące termy są doskonałą propozycją dla całych rodzin. Po wyczerpującej górskiej wędrówce każdy chętnie wskoczy do regenerującej siły wody o leczniczych właściwościach. Park Wodny Białka to także atrakcja niezwykle pożądana przez dzieci. Przyjechać na Podhale i nie zabrać dzieci do "Bani" to prawdziwy grzech!

Nie dość, że hotel zaprasza do własnego SPA i sauny, to jeszcze znajduje się w bezpośredniej bliskości dwóch ośrodków, które stanowią o atrakcyjności turystycznej Białki Tatrzańskiej. Ośrodka narciarskiego Pod Kotelnicą oraz kompleksu wodnego Bania - Termy Białka. Hotel zaprasza do 47 pokoi, które w sezonie są dostępne tylko dla klientów indywidualnych. Z pewnością zauważysz gmach pensjonatu, który stylem nawiązuje do architektury Podhala. Podobnie jak atrakcje stoku narciarskiego i term, nasz ośrodek gwarantuje połączenie tradycji z nowoczesnością. Zasmakuj góralszczyzny w przytulnym i atrakcyjnym opakowaniu!

http://www.termabania.pl/

pogoda

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ul. Środkowa 207a
34-405 Białka Tatrzańska, Polska
Tel.:+ 48 18 265 44 77
kontakt@podkotelnica.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij