Newsletter:

Подари подарок События

Специальные предложения

W każdym roku proponujemy naszym klientom oferty specjalne. Są to przygotowane na wyjątkowe okazje pakiety, dzięki którym można w przystępnej cenie zażyć wielu atrakcji naszego hotelu. W pakiecie taniej - nie inaczej jest w tym roku. Jeśli szukasz podpowiedzi na Święta lub polujesz na ofertę promocyjną w sezonie, koniecznie śledź tę stronę i wypatruj nowych pakietów.

Oferty specjalne to także pakiety sezonowe. Zaplanuj urlop na początku roku 2018  nami! W ofercie na zimę mamy 7 dni białego szaleństwa przez dwa miesiące - styczeń i luty. W pakiecie 7 przepysznych śniadań z nutką regionalną, w każdą środę zapraszamy na Posiady Góralskie w Karcmie - poczęstunek ze smakołykami góralskiej kuchni z prawdziwą kapelą góralską.Nie zapomnij skorzystać ze zniżek w ośrodku narciarskim oraz w termach Bania w Białce. Takie rzeczy tylko dla gości z pakietem Białe szaleństwo w górach!

Co rok oferujemy na stronie promocje na Boże Narodzenie oraz Sylwester. Boże Narodzenie na Podhalu to rodzinne Święta pełne śnieżnego puchu. Przyjedź do hotelu Pod Kotelnicą w Białce Tatrzańskiej i spędź niezapomniane spotkanie rodzinne w górach. Goście, którzy wykupią pakiet promocyjny, otrzymują zniżki na atrakcje w ośrodkach w Białce! Dla naszych gości negocjujemy zniżkę do term Bania, wypożyczalni sprzętu zimowego oraz do szkoły narciarskiej. Pięć dni świątecznego urlopu potraktuj jako okazję do prawdziwego wypoczynku wśród białego szaleństwa, relaksacyjnych zabiegów w SPA oraz okazję do obcowania z tradycją góralską na Podhalu.

Sylwester na Podhalu to hasło, które działa na wyobraźnię.Sześć dni z góralską tradycją, smakołykami z Podhala, góralska kapela przygrywa do wieczerzy, a śnieg na dworze jest prawdziwy, nie z waty! Sylwester w Białce Tatrzańskiej to znakomity wybór dla tych, którzy chcą wyszaleć się w ostatnie dni roku, ale także dla tych, którzy chcą pojeździć na nartach lub skorzystać ze słynnych term białczańskich.

Weather

Расположение и как доехать

Добро пожаловать в пансионат Под Котельницей

ул.Сьродкова 207 а Бялка Татжанска,

Тел. 00 48 18 265 44 77, адресс e-mail: kontakt@podkotelnica.pl

Расстояние:
Время в пути:
Увеличите масштаб карты

Каждый год мы предлагаем нашим клиентам специальные предложения. Это и есть специально подготовлены исключительные пакеты, блогодаря которым можна по спеццене попользоваться аттракционами нашего отеля.

С пакетом дешевле, стоимость пакета - ничем не отличается в этом году от предыдущих. Если вы ищете советы для проведения праздников, или охотитесь на акции предложений на сезон, обязательно следите нашу вебстроницу за новыми пакетами.

Специальные предложения это также сезонные пакеты.

Запланируй отпуск 2013 в начале года с нами! Зимой мы предлагаем семь дней катания на лыжах в течение двух месяцев - январь и февраль.

Пакет включает в себя семь восхитительный завтраков с региональной нотой, а по четвергам приглашаем в Карчму на Горные застоля и гулянки с гостинцом специалитетов гулярской кухни и живой музикой. В свою очередь, в пятницу, все гости могут весело провести время с DJ'EM. Не забудь воспользоваться скидками в лыжном центре, и в термальных источниках Баня в Бялке.
Такие вещи только для гостей имеющих пакет Но зима!


This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close