Newsletter:

Подари подарок События

Poszukujesz idealnego miejsca wypoczynku? Wybierz nasze apartamenty! Białka Tatrzańska to bogata oferta atrakcji i możliwości aktywnego obcowania z naturą. Malownicze krajobrazy, szlaki spacerowe, narciarstwo, jazda konna, prozdrowotne kąpiele. Nie pożałujesz odwiedzając nasz hotel. Białka Tatrzańska gwarantuje niezrównane wrażenia i relaksujące wczasy. W bliskości Nowego Targu, Rabki, Krakowa, w otoczeniu nieskalanej przyrody Podhala czeka na Gości Pensjonat Pot Kotlenicą Białka Tatrzańska.

W bezpośrednim sąsiedztwie Pensjonatu znajduje się szereg atrakcji, które docenią miłośnicy aktywnego wypoczynku. Ośrodek narciarski Kotelnica Białczańska, kompleks zbiorników wód termalnych i aquapark Bania Białka Tatrzańska. Nie dalej niż kilkanaście kilometrów od naszego Pensjonatu znajduje się Palenica Białczańska, która otwiera trasę na Morskie Oko i pasmo Rysów, oraz do Kuźnic, skąd można ruszyć na Halę Gąsienicową, Świnicę, Giewont czy Kasprowy Wierch.

Jeśli chcesz wyciszyć się i zaznać odprężenia, pozwól nam zadbać o siebie w ramach relaksujących zabiegów Wellness. Pensjonat Pod Kotlenicą posiada bogatą ofertę odnowy biologicznej, nad którą czuwają profesjonalni fizjoterapeuci.

Czy poszukujesz miejsca na czas weekendu, na dłuższe wczasy, święta czy Sylwester w górach, na aktywny wypoczynek czy słodkie lenistwo - Hotel Pod Kotelnicą Białka Tatrzańska dołoży wszelkich starań, aby zaspokoić potrzeby swoich Gości.

Komfortowe apartamenty, Białka Tatrzańska i otaczające ją bogactwo naturalne Tatr, troskliwe stosunek do Gości - to cechy, które sprawiają, że nie jesteśmy jak inne hotele i pensjonaty. O ile Białka Tatrzańska to Twój wybór na tatrzański wypoczynek, musisz odwiedzić Pensjonat Pod Kotlenicą.

100 м Лыжный центр Котельница

200 м Комплекс геотермальных басейнов

Weather

Расположение и как доехать

Добро пожаловать в пансионат Под Котельницей

ул.Сьродкова 207 а Бялка Татжанска,

Тел. 00 48 18 265 44 77, адресс e-mail: kontakt@podkotelnica.pl

Расстояние:
Время в пути:
Увеличите масштаб карты

Hotel Pensjonat pod Kotelnicą

Apartamenty hotelowe w Białce Tatrzańskiej

Szukasz miejsca na wakacje? Myślisz, że luksus mogą zapewnić tylko hotele? W Białce Tatrzańskiej czeka na Ciebie wyjątkowe zaskoczenie - Pensjonat pod Kotelnicą - kameralny obiekt hotelowy, zapewniający troskę i ciepłą atmosferę, charakterystyczną dla pensjonatu w górach, a jednocześnie apartamenty, których nie powstydziłby się żaden hotel. Białka Tatrzańska oferuje wiele możliwości wypoczynku - spędzisz tu czas na letnich wędrówkach, jeżdżąc zimą na nartach lub korzystając z zalet miejscowych gorących źródeł.

Dla osób, które lubią spędzić czas aktywnie, mamy dobrą wiadomość: Pensjonat Pod Kotelnicą znajduje się w odległości 100 metrów od ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska – hitu zimowych wakacji. Warto nadmienić, że w odległości 20 kilometrów od hotelu znajduje się Palenica Białczańska, skąd wiedzie droga nad Morskie Oko oraz na Rysy. Do zakopiańskich Kuźnic, skąd wychodzi się na Świnicę, Kasprowy Wierch, Giewont oraz na Halę Gąsienicową odległość również wynosi ok. 20 kilometrów.

Chcesz zaznać prawdziwie beztroskich wakacji? Oderwać się od zgiełku miasta i wypocząć rozpieszczając swoje ciało zabiegami Wellness? W hotelu Pod Kotelnicą skorzystasz z dobrodziejstw strefy Wellness & Spa oraz z usług wykwalifikowanych fizjoterapeutów. Gdzie jesteśmy? Zaledwie 200 metrów od kompleksu basenów geotermalnych. Hotel zaprasza na weekend, na tatrzańskie wakacje, na góralskie święta, Sylwester w górach, na wypoczynek i masaż po białym szaleństwie.

Wybierając się na podhalańskie wczasy, koniecznie odwiedź nasz pensjonat. Białka Tatrzańska jest urokliwą miejscowością o długiej tradycji turystycznej i wielu możliwościach atrakcyjnego spędzania czasu. Piękno przyrody, trakty wędrówek krajobrazowych i przejazdów rowerowych, stoki narciarskie, przejażdżki konne - to zaledwie niektóre z możliwości. Pensjonaty i hotele to dobro, w które region obfituje - co sprawia, że warto wybrać nasz hotel? Białka Tatrzańska to dwie największe atrakcje okolicy - kompleks narciarski i aquapark. Pensjonat pod Kotelnicą znajduje się zaledwie kilka minut drogi od każdej z nich. Prowadzimy utrzymaną w tradycji regionalnej restaurację, która serwuje pyszne specjały kuchni podhalańskiej i nie tylko. Na noclegi polecamy elegancko wyposażone, komfortowe i przytulne pokoje oraz obszerne apartamenty. Region białczański słynie z gościnności - poczuj ją na własnej skórze w Pensjonacie pod Kotelnicą.

Hotel Pensjonat pod Kotelnicą zaprasza na wypoczynek w apartementach w górach!


This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close