Newsletter:

Podaruj Prezent Wydarzenia

Nagrody

Zakończyła się czwarta edycja akcji "Hotel Przyjazny Rodzinie". Długo oczekiwany finał przyniósł oceny za spełnione kryteria opisane w specjalnych kwestionariuszach. Prace hoteli ocenione zostały ilością przyznanych słoneczek oznaczonych na Certyfikatach Hotel Przyjazny Rodzinie.

Pensjonat pod Kotelnicą*** został odznaczony  czterema  słoneczkami.

Ponadto Pensjonat pod Kotelnicą*** otrzymał dyplom uznania od Kapituły konkursu za to że  „TU KAŻDE DZIECKO JEST NAPRAWDE VIPEM”.

Ulubiony Hotel Dla Rodziny
Do akcji zaangażowali się również internauci którzy w plebiscycie "Ulubiony Hotel Dla Rodziny" ocenili Pensjonat pod Kotelnicą*** spośród wszystkich 85 obiektów na 3-tym miejscu.

Dla najmłodszych
Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy specjalne atrakcje, które umilą pobyt i wakacje i ferie w naszym górskim ośrodku o wspaniałej lokalizacji.

We wspaniały świat dziecięcych marzeń z pewnością wprowadzi specjalnie przygotowany kącik z różnymi zabawkami, zapas bajek do czytania oraz książeczek do malowania, różne . Znaleźć tu można  salę kinową, która zaprasza wszystkie dzieci do obejrzenia ulubionych bajek i filmów animowanych.

pogoda

Lokalizacja i dojazd

Odległość:
Czas podróży:
Powiększ mapę
Ul. Środkowa 207a
34-405 Białka Tatrzańska, Polska
Tel.:+ 48 18 265 44 77
kontakt@podkotelnica.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij