Newsletter:

Give a gift Events

Special offers

W każdym roku proponujemy naszym klientom oferty specjalne. Są to przygotowane na wyjątkowe okazje pakiety, dzięki którym można w przystępnej cenie zażyć wielu atrakcji naszego hotelu. W pakiecie taniej - nie inaczej jest w tym roku. Jeśli szukasz podpowiedzi na Święta lub polujesz na ofertę promocyjną w sezonie, koniecznie śledź tę stronę i wypatruj nowych pakietów.

Oferty specjalne to także pakiety sezonowe. Zaplanuj urlop na początku roku 2018  nami! W ofercie na zimę mamy 7 dni białego szaleństwa przez dwa miesiące - styczeń i luty. W pakiecie 7 przepysznych śniadań z nutką regionalną, w każdą środę zapraszamy na Posiady Góralskie w Karcmie - poczęstunek ze smakołykami góralskiej kuchni z prawdziwą kapelą góralską.Nie zapomnij skorzystać ze zniżek w ośrodku narciarskim oraz w termach Bania w Białce. Takie rzeczy tylko dla gości z pakietem Białe szaleństwo w górach!

Co rok oferujemy na stronie promocje na Boże Narodzenie oraz Sylwester. Boże Narodzenie na Podhalu to rodzinne Święta pełne śnieżnego puchu. Przyjedź do hotelu Pod Kotelnicą w Białce Tatrzańskiej i spędź niezapomniane spotkanie rodzinne w górach. Goście, którzy wykupią pakiet promocyjny, otrzymują zniżki na atrakcje w ośrodkach w Białce! Dla naszych gości negocjujemy zniżkę do term Bania, wypożyczalni sprzętu zimowego oraz do szkoły narciarskiej. Pięć dni świątecznego urlopu potraktuj jako okazję do prawdziwego wypoczynku wśród białego szaleństwa, relaksacyjnych zabiegów w SPA oraz okazję do obcowania z tradycją góralską na Podhalu.

Sylwester na Podhalu to hasło, które działa na wyobraźnię.Sześć dni z góralską tradycją, smakołykami z Podhala, góralska kapela przygrywa do wieczerzy, a śnieg na dworze jest prawdziwy, nie z waty! Sylwester w Białce Tatrzańskiej to znakomity wybór dla tych, którzy chcą wyszaleć się w ostatnie dni roku, ale także dla tych, którzy chcą pojeździć na nartach lub skorzystać ze słynnych term białczańskich.

Weather

Location and access

Welcome to the Hotel Pod Kotelnicą

ul. Środkowa 207a, 34-405 Białka Tatrzańska,
Tel: 018 265 44 77, e-mail: kontakt@podkotelnica.pl
Distance:
Travel time:
Enlarge the map

Each year we offer our customers a special offer. These are the packages prepared for special occasions, so you can enjoy affordable attractions of our hotel. The package is cheaper. If you're looking for suggestions for Christmas, Easter or hunt for a promotional offer of the season, be sure to follow this page and watch for new packages.

Special offers are also seasonal packages. Plan your holidays at the beginning of 2013 with us! We offer seven days of skiing during winter months - January and February. The package of seven delicious breakfasts with a touch of regional hint, on Thursdays th regale in Karcma restaurant – a delicious meal accompanied by a local band. And on Fridays our guests are invited to have fun with a DJ dance music. Do not forget to grab your discounts at a ski resort and the geothermal pools in Terma Bania. Such things only for guests of the “What a Winter!” package.


This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close